Inozemne tvrtke kćeri i predstavništva

Kontakt Nitrogénművek Zrt.
Adresa
8105 Pétfürdő, Hősök u. 14
Mađarska
E-Mailnrt@nitrogen.hu
Telefon+36 88 620-100
Faks+36 88 620-102
Web-stranicawww.nitrogen.hu

 

Kontakt Nitrogénművek Zrt.
Adresa
1123 Budapest,  Alkotás u. 53
"F" toranj, 3. baterija
Mađarska
E-Mailnrt@nitrogen.hu
Telefon+36 1 999-3500
Faks+36 1 999-3501
Web-stranicawww.nitrogen.hu

 

Kontakt Bige Holding Kft.
Adresa
5007 Szolnok, Tószegi u. 51., Pf. 1
Mađarska
E-Mailtitkarsag@bigeholdingkft.hu
Telefon+36 56 505-800
Faks+36 56 505-806
Web-stranicawww.bigeholding.hu
 
Kontakt Péti Nitrokomplex Kft.
Adresa
8105 Pétfürdő, Hősök prostor 14., Pf: 411
Mađarska
E-Mailinfo@nitrokomplex.hu
Telefon+36 88 478-755+36 88 588-890+36 88 588-891
Faks+36 88 478-755
Web-stranicawww.nitrokomplex.hu

 

Kontakt Nádudvari Agrokémiai Kft.
Adresa
4181 Nádudvar, Kabai u 60. Pf.:26
Mađarska
E-Mailnakft@nakft.axelero.net
Telefon+36 54 480 412
Faks+36 54 481 160
Web-stranicawww.nakft.hu
 
 
Kontakt NZrt-Trade Kft.
Adresa
4400 Nyíregyháza, Kórház u. 1/A
Mađarska
E-Mailbigeholding@bigeholding.hu
Telefon+36 42 438 100
Faks+36 42 438 101
Web-stranicawww.nzrt-trade.com

 

Kontakt Genezis Trade SK-CZ s.r.o. 
Adresa
932 01 Veľký Meder Námestie Mládeže 117/27
Slovačka
Izvršni direktorVégh György
E-mailgenezis@genezistradesk.sk
Telefon(+42)131-550-1763
Faks(+42)131-550-1330
Web-stranicahttps://www.genezistradesk.sk/www.genezispartner.sk

 

Kontakt Genezis Trade d.o.o.
Adresa24000 Subotica, Matije Corvina 15
Srbija
Izvršni direktorBicskei Ákos
E-mailoffice@genezistrade.rs
Telefon(+381) 246-70-140
Faks(+381) 246-70-141
Web-stranicawww.genezispartner.rs

 

S.C. Kontakt Genezis Trade Romania s.r.l
Adresa440011 Satu Mare, Str. Al. I. Cuza nr. 2
Rumunjska
Izvršni direktorSzabó László
E-mailchemicalimpex@genezispartner.ro
Telefon(+40)261-768-345
Faks(+40)261-768-245
Web-stranicawww.genezispartner.ro

 

Kontakt Genezis Trade Germany GmbH
Adresa80687 München, Elsenheimerstr 7
Njemačka
Prodavač (Prodaja gnojiva)Richard Fegyver
E-mailrichard.fegyver@genezistrade.de
Telefon+49 173 5709392
Faks(+49) 871-52810
Web-stranicawww.genezispartner.de

 

Kontakt Genezis Trade Poland Sp. z o.o.
Adresa43-300 Bielsko-Biala Ul. Bronisław Czecha 7
Poljska
Izvršni direktor, ProdavačJaroslaw Urzedowski
E-mailjaroslaw.urzedowski@genezistrade.pl
Telefon(+48) 665 620 650
Faks(+48) 731 603 600
Web-stranicawww.nitrogenpolska.pl

 

Kontakt Nitropet Italia s.r.l
Adresa39100 Bolzano, Via Galvani nr 21
Italija
Izvršni direktorGiorgio Freschi
E-mailgiorgio.freschi@genezispartner.it
Telefon+39 3339593220
Faks(+49) 871-52810

 

Kontakt Genezis Trade Croatia d.o.o.
Adresa31000 Osijek ulica Hrvatske Republike 14
Hrvatska
Izvršni direktorDomagoj Petričević
E-maildomagoj.petricevic@genezispartner.hr
Telefon+385 99 800 6716
Faks+385 31 328 883
Web-stranicawww.genezispartner.hr

 

Kontakt Genezis Trade Bulgaria EOOD
Adresa
BG-1517, Sofia, Suha Reka, bl. 120, ent. B, fl. 6, apt. 68
Bugarska
Izvršni direktorStanislav Stefanov
E-mailoffice@nitropet.bg
Telefon+359 887937888
Web-stranicawww.genezispartner.bg

 

Kontakt Genezis Trade Austria
Adresa
A-1110 Wien, Simmeringer Hauptstraße 24.
Austrija
Izvršni direktorThomas Schragl
E-mailthomas.schragl@genezistrade.at
Telefon+43 664 468 0304
Faks-
Web-stranicawww.genezispartner.at